Новини

Українки вибороли «золото» та «бронзу» на І чемпіонаті світу з дефтхеквондо

Українки вибороли «золото» та «бронзу» на І чемпіонаті світу з дефтхеквондо

Національна дефлімпійська збірна команда з тхеквондо повернулась сьогодні в Україну з Першого чемпіонату світу з тхеквондо серед спортсменів з порушеннями слуху, який щойно завершився в Тегерані (Іран), з яскравою перемогою. У доробку українських дефлімпійців (а радше: дівчаток-тхеквондисток): «золото» та «бронза», і в командному заліку жінки посіли 3 командне місце в керугі! У чемпіонаті світу взяли участь 12 країн, Україну на ньому представило 14 спортсменів.

Вітаємо спортсменку з Дніпропетровської області Леванович Марію (вагова категорія −67 кг) з чемпіонським званням, а одеситку Цимбаленко Анастасію (вагова категорія — 57 кг) із бронзовою медаллю! Ну і звісно, вітання жіночій команді з третім командним місцем чемпіонату світу в керугі!

Лінк на офіційні результати: http://www.deaftaekwondo.com/

Склад національної збірної команди України з тхеквондо серед осіб з порушенням слуху — учасників чемпіонату світу

Нашим хлопцям, на жаль, не вдалось зачепитись за високі нагороди, але, віримо, що вони докладуть усіх зусиль, аби разом з дівчатами потужно представити Україну на літніх Дефлімпійських іграх в Бразилії!

Слава Україні!

Читайте також:

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04211, м. Київ, вул. Йорданська, 22-А

Телефон: +38 098 506 38 34

Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00