Екіпірування

Екіпірування для World Taekwondo

Від кількості пропозицій і реклами рябить в очах. Часто батьки купують спортсменам екіпірування, а потім з'ясовується, що це даремно витрачені гроші, оскільки воно або не підходить для обраного виду спорту (версії тхеквондо), або жахливої якості і є небезпечною для спортсмена. Як же не помилитися у виборі?
Увага! Відокремлений підрозділ громадської організації "Федерація Тхеквондо (ВТФ) України" у місті Києві, клуб Оболонь-Квон та ДЮСШ 13 не займаються продажем екіпірування та не нав'язують той чи інший бренд або продавця. Ви можете обрати форму та екіпірування будь-якого виробника з переліку approve-брендів World Taekwondo (Daedo, Adidas, Kwon, Mooto тощо) на умовах вільного ринку. Фото нижче є ілюстративними та показують приклад якісних моделей від різних виробників.

Розділ кьоругі (спаринг)

Image
Добок з червоно-чорним воротом для спортсменів початкового рівня
Оформлення добку для міжнародних змагань з кьоругі

Зразок форми для World Taekwondo — на фото. Виробників дуже багато, однак дизайн може відрізнятися додатковими нашивками та/або лейбами. Варто звернути увагу на якість тканини. Деякі спортсмени, яким придбали дешеву форму, скаржаться на те, що вона незручна. Тому купувати краще форму найкращих виробників: Adidas, Daedo, Mooto, Kwon. Тим паче, що для дітей ці виробники пропонують недорогі (стартові) версії.

Зверніть увагу на колір коміра добка. Формально у спортсменів з рівнем кваліфікації нижче червоно-чорного паска він має бути білого кольору. На практиці на це ніхто не звертає уваги, оскільки питання є несуттєвим. Добок просто купується відповідно до зросту. Наприклад, якщо зріст дитини 130 см, вибір форми на "140 буде правильним рішенням (штанину підкласти та відпускати відповідно до зміни росту.

Офіційні бренди

Спонсорів і підтримуваних брендів досить багато - мало не на кожен вид екіпіровки свій. Економити не рекомендуємо, оскільки якісне екіпірування, по-перше, оснащене якісними липучками (не відійде прямо під час поєдинку), по-друге, захищає від травмування під час двобою.
 Recognized companies

Шолом для тренувань з маскою

Image

Захист рук

Image

Захист паху (раковина)

Image

Шолом для тренувань стандартний

Image

Гомілки та променеві кістки

Image

Степки (спеціалізоване взуття)

Image

Жилет для захисту корпусу

Image

Захист підйому стопи (фути)

Image

Захист щелепи (капа)

Image

Екіпірування для участі у змаганнях

Сенсорні шкарпетки для системи Daedo

Сенсорні шкарпетки для системи Daedo

Сенсорні шкарпетки для системи KPNP

Електронні фути для системи KPNP
Кожен спортсмен купує собі сам електронні (сенсорні) шкарпетки — за розміром ноги. Термін служби виробу становить один рік, після чого знижуються магнітні властивості. Такі шкарпетки (часто називають фути) не можна прати й / або мочити. Для змагань в межах України достатньо мати фути Daedo. На міжнародних стартах використовується як система Daedo, так і система KPNP — тож спортсмени-міжнародники купують дві пари фут.

Сенсорний жилет для системи Daedo

Електронний жилет Daedo

Сенсорний жилет для системи KPNP

Електронний жилет KPNP
Сенсорний жилет видається перед боєм організатором змагань. Купувати спортсмену індивідуальний жилет не потрібно. Деякі клуби купують такі жилети для тренувань, разом з електронною системою. Однак вартість системи та жилетів до неї є досить високою, тож такі витрати можуть собі дозволити лише одиничні клуби.

Сенсорний шолом для системи Daedo

Електронний шолом Daedo

Сенсорний шолом для системи KPNP

Електронний шолом KPNP
Видається перед сенсорний шолом боєм організатором змагань. Купувати спортсмену індивідуальний шолом не потрібно.

Розділ пхумсе (формальні комплекси)

Спортсмени, що виступають в розділі "формальні комплекси" (пхумсе), зобов'язані надягати спецформу — вона відрізняється кроєм комірця. Після досягнення рівня 1-4 пхум з'являється обов'язок носити куртку з червоно-чорним коміром, однак таеквондисти жіночої статі надягають її під червоні штани, а чоловічого — під сині.

Спортсмени з 1-6 даном носять вже чорний комір, а колір штанів — блакитний (жінки) та темно-синій (чоловіки). Після 7 дана, рівня грандмайстра, носять жовту куртку під темно-фіолетові штани.

Image
Image
Image

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04211, м. Київ, вул. Йорданська, 22-А

Телефон: +38 098 506 38 34

Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00