Deaf Kyorugi

DEAF TAEKWONDO

Тхеквондо для людей з вадами слуху (Deaf Taekwondo) це один з видів літнього дефлімпійського спорту та один з методів соціальної реабілітації та розвитку особистості. Дефлімпійські ігри (англ. «Deaflympic» від deaf — глухий) це санкціоновані Міжнародним олімпійським комітетом спортивні змагання найвищого рівня, що проводяться раз на чотири роки для спортсменів, що втратили слух до рівня 55 дБ (та нижче) на краще вухо. Змагання з тхеквондо серед людей з вадами слуху і глухих спортсменів проводяться відповідно до правил організації World Tekwondo (WT).

Правила змагань з Deaf Kyorugi (спаринг)

Замість звукових сигналів використовуються візуальні (жести), рефері може торкатись спортсменів. В іншому правила не відрізняються від олімпійського тхеквондо. За удар в корпус дають 2 бали, в голову — 3 бали, за удар з розвороту додають 2 бали. Удар рукою в корпус — 1 бал. Всі інші умови є такими ж самими, як і на звичайних змаганнях з тхеквондо.
Image
Чоловічі вагові категорії
до 58 кг
до 68 кг
до 80 кг
від 80 кг
Жіночі вагові категорії
до 49 кг
до 57 кг
до 67 кг
від 67 кг

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04211, м. Київ, вул. Йорданська, 22-А

Телефон: +38 098 506 38 34

Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00