Інваспорт

Паралімпійський рух

«Інваспорт» — система фізкультури та спорту осіб з інвалідністю, що функціонує в Україні на державному рівні. Тхеквондо входить до переліку видів спорту, рекомендованих для людей з інвалідністю (№ ІІІ.046 Реєстру визнаних видів спорту).

Щоб ваша дитина з особливими потребами могла займатися паратхеквондо або тхеквондо для людей з вадами слуху, повідомте про це нашого тренера. У разі набору групи у необхідній кількості, буде створено відділення на базі ДЮСШ. Однак і сьогодні у нас є можливість та бажання займатися з будь-якими дітьми.

Дефтхеквондо

Дефтхеквондо

Тхеквондо для людей з вадами слуху (Deaf Taekwondo) це один з видів літнього дефлімпійського спорту та один з методів соціальної реабілітації та розвитку особистості.
Детальніше
Паратхеквондо

Паратхеквондо

Версія для людей з різноманітними фізичними особливостями. Це чудовий вид фізичної та психологічної реабілітації, можливість для самореалізації.
Детальніше

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04211, м. Київ, вул. Йорданська, 22-А

Телефон: +38 098 506 38 34

Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00