Новини

Віртуальне тхеквондо

World Taekwondo і Refract Technologies націлилися на Олімпійські ігри з віртуальним тхеквондо

Віртуальне тхеквондо має стати захоплюючою функцією у Всесвітніх подіях тхеквондо після того, як міжнародний керівний орган і його партнер із розробки Refract Technologies підписали угоду про спільне підприємство.

Нова угода базується на наявному Меморандумі про взаєморозуміння між двома організаціями та спрямована на використання передових технологій для просування віртуального тхеквондо у світових спільнотах тхеквондо по всьому світу, включаючи табори для біженців, де це можливо. World Taekwondo та Refract Technologies також спільно організовуватимуть демонстрації віртуального тхеквондо та змагання по всьому світу, починаючи з виставки на Commonwealth Esports Championships в Бірмінгемі, Великобританія, цього серпня.

Завдяки віртуальному тхеквондо Всесвітнє тхеквондо прагне внести значний внесок в Олімпійський порядок денний 2020+5, особливо в зростанні цифрової взаємодії з масовими людьми та спільнотами відеоігор.

«Ми раді розвивати наше партнерство з Refract Technologies», — сказав президент World Taekwondo Chugwon Choue. «Refract виявився цінним технологічним партнером World Taekwondo і успішно розробив Virtual Taekwondo, активний віртуальний вид спорту, який схожий на спаринг-дисципліну Kyorugi».

Чоу додав: «Починаючи з Чемпіонату Співдружності з кіберспорту цього серпня, ми маємо намір представити віртуальне тхеквондо пліч-о-пліч із нашими існуючими чемпіонатами». Він додав, що хоче мати віртуальне тхеквондо в Олімпійській віртуальній серії та як один із перших медальних віртуальних видів спорту на Олімпійських іграх.

«Ми маємо честь поглибити наше партнерство з World Taekwondo, оскільки вони приносять бойове мистецтво новій аудиторії в усьому світі», — сказав Майкл Чнг, генеральний директор Refract Technologies.

«Крім усунення бар’єрів за допомогою технологій, віртуальне тхеквондо дозволяє Refract продовжувати піднімати планку нашої спортивної ігрової системи, а також є чудовою можливістю запустити нову високотехнологічну спортивну подію, яка, як ми сподіваємося, надихне покоління спортсменів і глядачів. приходити."

Про компанію Refract Technologies

Refract — це ігрова та технологічна компанія, яка має досвід у розширеній реальності (XR) і штучному інтелекті (AI) для інтерактивних розваг і корпоративних програм. Заснована ветеранами індустрії технологій та ігор, такими як Unity, EA та Ubisoft, бачення Refract полягає в тому, щоб розширити людський досвід за межі реальності через інновації в іграх та розвагах.

Читайте також:

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04211, м. Київ, вул. Йорданська, 22-А

Телефон: +38 098 506 38 34

Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00