Новини

Наш спортсмен Матвій Форостюк — чемпіон Європи з тхеквондо!

Наш спортсмен Матвій Форостюк — чемпіон Європи з тхеквондо!

П'ять золотих, одну срібну та чотири бронзові медалі здобула збірна України з тхеквондо (ВТФ) на чемпіонаті Європи серед олімпійських вагових категорій та серед юніорів, який завершився у Таллінні (Естонія).

Як повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету України, у завершальний день змагань двічі сходили на п’єдестал наші юніори: на першу сходинку Матвій Форостюк (до 73 кг), на третю — Марія Куц (понад 68 кг).

Загалом юніорська команда України виборола в естонській столиці три «золота» і дві «бронзи», посівши третє місце у загальному заліку і перше окремо серед хлопців.

Найсильнішими стали й наші чоловіки за підсумками виступів в олімпійських вагових категоріях, а в загальнокомандному заліку українці з двома золотими, однією срібною та двома бронзовими нагородами посіли друге місце.

Матвій Форостюк — спортсмен клубу Оболонь-КВОН та ДЮСШ-13. Вітаємо спортсмена, батьків та тренера Віктора Матвієнка!

Читайте також:

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04211, м. Київ, вул. Йорданська, 22-А

Телефон: +38 098 506 38 34

Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00