Новини

Доросла збірна України з тхеквондо пропустить ЧС через допуск росіян і білорусів

Доросла збірна України з тхеквондо пропустить ЧС через допуск росіян і білорусів

Збірна України з тхеквондо пропустить чемпіонат світу через допуск спортсменів з росії і білоруси. Про це заявив тренер і віце-президент української федерації тхеквондо Сергій Васильченко.

Там вже заявлені росіяни і білоруси. Спочатку в заявці була така графа, як «Not National», тобто немає національності, так хитро-мудро вони зробили. Адміністратор сайту якийсь вже на свою вимогу може заповнити цей список.

Тобто вони спочатку зробили без національності графу, а тепер вже видно, що зареєстровані спортсмени з країн-агресорок. Деякі з них є військовослужбовцями. Зараз збираємо факти для підтвердження цього. Таким чином, на світову першість команда не їде.

Такі змагання, як чемпіонат світу, дають рейтинг і дуже високий – це клас G-4. А чим вище рейтинг, тим ближче спортсмен до Олімпіади.

Але у нас ще є Європейські ігри, які відбудуться наприкінці  червня в Польщі. Там, наскільки мені відомо на сьогоднішній день, росіян не буде. Туди Європейський олімпійський комітет їх не пускає.

У нас є сім ліцензій туди, можливо, там щось вийде. Але, звичайно, саме чемпіонат світу дає досить хороші шанси потрапити на Олімпіаду.

Світова першість має відбутися з 29 травня по 6 червня в Баку.


Оскільки спортсмени нашого клубу ще не досягли дорослого віку, нас даний бойкот не стосується. Однак є ризики, що росіяни почнуть записуватись на дитячо-юнацькі турніри. Тоді нашим спортсменам також доведеться пропускати міжнародні старти.

Читайте також:

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04211, м. Київ, вул. Йорданська, 22-А

Телефон: +38 098 506 38 34

Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00